BÜTÜN AŞKLAR KAHVE İLE BAŞLAR

 

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen, Türkiye'nin en keyifli etkinliği olma özelliğine sahip Coffee Carnaval bu kez ESKİŞEHİR'de ANADOLU ÜNİVERSİTESİ YUNUS EMRE KAMPÜSÜNDE... Katılımcılarının hayatlarında mutlu bir an yaratmayı amaçlayan Karnaval bugüne kadar  17.000 kişiyi iyi kahve ve iyi müzikle buluşturmayı başardı.

Özenle yetiştirilen Kahve çekirdeklerinin son tüketiciye ulaşma serüveni, Coffee Carnaval'ın 'İyi Kahveyi, İyi Müzikle, Doğru Yerde' buluşturma amacıyla, geleneksel hale gelen eğlenceli ve showlarla dolu ortamında gerçekleşiyor.

Carnaval, ülkemizin önde gelen nitelikli Kahve temsilcilerini ve Şampiyon Baristaları, iyi kahve için mücadele veren Kahve Gönüllüleri ile en doğru demleme yöntemlerinin, mixoloji tekniklerinin ele alınacağı Seminer ve Workshoplarla buluşturuyor.

09-10 Aralık 2017 tarihleri arasında Eskişehir'de gerçekleştirilecek Coffee Carnaval; kaliteli kahvenin kokusunu bu kez Eskişehir'in enerjik dokusuyla birleştirerek unutulmaz anılar yaratırken şehri geleneksel Türk Kahvesi lezzet öncüleri ve üçüncü dalga nitelikli kahve akımının en iyi temsilcileri ile buluşturmaya devam edecek…

 

ADRES
UFF Organizasyon Cinnah cad. Pilot sok. No:12/1 Çankaya / Ankara
LINKLER
Sponsorlar
Sosyal Etkinlikler
Facebook
Twitter
Instagram
Youtube
İletişim
Email: anurdan@coffeecarnaval.com
©
Toplam 138555 kişi ziyaret etti